Krajowa Szkoła Administracji Publicznej prowadzi nabór do kształcenia stacjonarnego, który potrwa do 24 lipca 2026 r. Program skierowany jest do osób zainteresowanych rozwojem kariery w administracji publicznej i obejmuje 18 miesięcy bezpłatnego kształcenia, łączącego rozwój kompetencji zawodowych z praktycznym przygotowaniem do pracy w administracji.
W ramach programu uczestnicy mają możliwość odbycia staży krajowych i zagranicznych, otrzymują stypendium w wysokości 4900 zł brutto miesięcznie oraz mogą skorzystać z zakwaterowania w Warszawie. Ukończenie kształcenia wiąże się z gwarancją zatrudnienia w administracji publicznej oraz możliwością ubiegania się o mianowanie w służbie cywilnej.
W celu przybliżenia zasad rekrutacji i programu kształcenia KSAP organizuje spotkania informacyjne online, które odbędą się 2 i 7 lipca 2026 r. o godz. 18.00. Podczas spotkań przedstawione zostaną szczegóły procesu rekrutacyjnego oraz możliwości rozwoju zawodowego oferowane przez Szkołę.
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, a także formularz zgłoszeniowy na spotkania informacyjne dostępne są na stronie internetowej Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.
Więcej informacji o rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy na spotkania informacyjne dostępne są na stronie KSAP.
















