Trwa nabór do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej prowadzi nabór do kształcenia stacjonarnego, który potrwa do 24 lipca 2026 r. Program skierowany jest do osób zainteresowanych rozwojem kariery w administracji publicznej i obejmuje 18 miesięcy bezpłatnego kształcenia, łączącego rozwój kompetencji zawodowych z praktycznym przygotowaniem do pracy w administracji.

W ramach programu uczestnicy mają możliwość odbycia staży krajowych i zagranicznych, otrzymują stypendium w wysokości 4900 zł brutto miesięcznie oraz mogą skorzystać z zakwaterowania w Warszawie. Ukończenie kształcenia wiąże się z gwarancją zatrudnienia w administracji publicznej oraz możliwością ubiegania się o mianowanie w służbie cywilnej.

W celu przybliżenia zasad rekrutacji i programu kształcenia KSAP organizuje spotkania informacyjne online, które odbędą się 2 i 7 lipca 2026 r. o godz. 18.00. Podczas spotkań przedstawione zostaną szczegóły procesu rekrutacyjnego oraz możliwości rozwoju zawodowego oferowane przez Szkołę.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji, a także formularz zgłoszeniowy na spotkania informacyjne dostępne są na stronie internetowej Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

Więcej informacji o rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy na spotkania informacyjne dostępne są na stronie KSAP.

Plakat

Informacje o publikacji dokumentu